M12 Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4L-723/6M SW
Fabrikantnummer:
934849099
EAN:
04001088196049
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit en stroomtoevoer. Deze cordset beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins, L-gecodeerde zwarte behuizing, geschikt voor 50 V AC of 60 V DC en 16 A. De zwarte PUR-kabel heeft een geleidergrootte van 1,50 mm², wat optimale prestaties in diverse omgevingen garandeert. Het is ongeschermd en beveiligd met een koppelschroef, wat een IP69K beschermingsklasse biedt, waardoor het ideaal is voor industriële toepassingen die een hoge mate van bescherming tegen binnendringen vereisen. De kabel blijft flexibel met een minimale buigradius, waardoor hij geschikt is voor zowel vaste als flexibele installaties bij temperatuurbereiken van -40°C tot +80°C.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 934849099 |
|---|---|
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4L-723/6M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849099 |