M12 Power Single-Ended Cordset
€ 49,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4L-723/2 M
Fabrikantnummer:
934849090
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel in industriële automatisering, speciaal ontworpen voor stroomoverdracht. Deze vrouwelijke, rechte connector heeft een 4-pins L-gecodeerd ontwerp in een blauwe behuizing, wat zorgt voor betrouwbare verbindingen voor veeleisende elektrische toepassingen. Met een spanningsclassificatie van 50 V AC en 60 V DC, en een stroomclassificatie van 16 A, levert deze cordset robuuste prestaties in verschillende industriële omgevingen. De PUR zwarte kabel met een diameter van 1.50 mm² biedt duurzaamheid en flexibiliteit voor uiteenlopende toepassingen.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid, uitstekende mechanische en elektrische eigenschappen, en een breed werktemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. De IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraden bieden uitzonderlijke weerstand tegen stof, water en andere omgevingsfactoren, waardoor het geschikt is voor veeleisende omstandigheden.
Toepassingen voor de M12 Power Single-Ended Cordset omvatten stroomverdeling in fabrieksautomatiseringssystemen, energiemanagement, robotica en machines waar veilige en efficiënte elektrische verbindingen cruciaal zijn. Deze cordset is een betrouwbare keuze voor het waarborgen van een ononderbroken stroomvoorziening en het verhogen van de operationele efficiëntie.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid, uitstekende mechanische en elektrische eigenschappen, en een breed werktemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. De IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraden bieden uitzonderlijke weerstand tegen stof, water en andere omgevingsfactoren, waardoor het geschikt is voor veeleisende omstandigheden.
Toepassingen voor de M12 Power Single-Ended Cordset omvatten stroomverdeling in fabrieksautomatiseringssystemen, energiemanagement, robotica en machines waar veilige en efficiënte elektrische verbindingen cruciaal zijn. Deze cordset is een betrouwbare keuze voor het waarborgen van een ononderbroken stroomvoorziening en het verhogen van de operationele efficiëntie.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 934849090 |
|---|---|
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4L-723/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849090 |