M12 Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4L-723/15M SW
Fabrikantnummer:
934849101
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een robuuste en veelzijdige oplossing ontworpen voor veeleisende stroomtoepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins configuratie met L-codering, wat betrouwbare connectiviteit biedt in omgevingen tot 50 V AC en 60 V DC. De cordset is ontworpen om een nominale stroom van 16 A aan te kunnen, waardoor het geschikt is voor toepassingen met een hoog stroomverbruik. De PUR zwarte kabel, met een geleidergrootte van 1,50 mm², zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid, zelfs in zware industriële omstandigheden. Het connectorontwerp voldoet aan de normen van IEC 61076-2-111 en biedt uitstekende isolatieweerstand en beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, wat zorgt voor optimale prestaties in verschillende omgevingscondities. Deze cordset is ideaal voor machines, automatiseringssystemen en elke omgeving die veilige en efficiënte stroomoverdracht vereist.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 934849101 |
|---|---|
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4L-723/15M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849101 |