M12 Power Receptacle Connector
€ 25,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP6U 4T-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980104
EAN:
04001088109216
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een robuuste en betrouwbare stroomconnector ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. De connector heeft een positioneerbaar frontmontage mannelijk ontwerp met 4 pinnen en T-codering. In een duurzame zilverkleurige behuizing ondersteunt het spanningen van 50 V AC en 60 V DC, met een stroomsterkte tot 16 A. De connector voldoet aan strenge beschermingsnormen, waaronder IP65, IP67 en IP69K, voor optimale prestaties in uitdagende omgevingen. Het voldoet tevens aan IEC 61076-2-111 normen en is UL en RoHS compliant, wat garant staat voor hoge kwaliteit en veiligheid.
Een van de belangrijkste voordelen van de M12 Power Receptacle Connector is de robuuste constructie en de hoge prestaties in industriële omgevingen. De contact- en behuizingsmaterialen, waaronder CuNi en CuZn met Ni-plating, bieden uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid. De connector heeft een koppelschroefbevestiging en ondersteunt tot 100 koppelingscycli bij een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. De isolatieweerstand is hoger dan 10^9 Ohm en de contactweerstand is ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor consistente en betrouwbare verbindingen.
Ideaal voor toepassingen die veilige en stabiele stroomverbindingen vereisen, wordt de M12 Power Receptacle Connector vaak gebruikt in automatiseringssystemen, industriële machines en stroomdistributiesystemen. Met een verontreinigingsgraad van 3 volgens DIN EN 60664-1 en een overspanningscategorie III, is het geschikt voor gebruik in omgevingen met aanzienlijke elektrische uitdagingen. De eenvoudige installatie en betrouwbare prestaties maken het een voorkeurskeuze voor ingenieurs en technici.
Een van de belangrijkste voordelen van de M12 Power Receptacle Connector is de robuuste constructie en de hoge prestaties in industriële omgevingen. De contact- en behuizingsmaterialen, waaronder CuNi en CuZn met Ni-plating, bieden uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid. De connector heeft een koppelschroefbevestiging en ondersteunt tot 100 koppelingscycli bij een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C. De isolatieweerstand is hoger dan 10^9 Ohm en de contactweerstand is ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor consistente en betrouwbare verbindingen.
Ideaal voor toepassingen die veilige en stabiele stroomverbindingen vereisen, wordt de M12 Power Receptacle Connector vaak gebruikt in automatiseringssystemen, industriële machines en stroomdistributiesystemen. Met een verontreinigingsgraad van 3 volgens DIN EN 60664-1 en een overspanningscategorie III, is het geschikt voor gebruik in omgevingen met aanzienlijke elektrische uitdagingen. De eenvoudige installatie en betrouwbare prestaties maken het een voorkeurskeuze voor ingenieurs en technici.
Downloads
Specificaties
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | T |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | dark-grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSP6U 4T-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount (positionable), 4-pin, T-coded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980104 |