M12 Power Receptacle Connector
€ 28,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP6S 5L-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980102
EAN:
04001088109193
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een hoogwaardige, mannelijke, aan de voorzijde te monteren connector met een verstelbare positie. Deze 5-pins (4+FE) L-gecodeerde connector is afgeschermd voor superieure bescherming en komt in een duurzaam zilverkleurig huis. Het is ontworpen voor gebruik onder 50 V AC / 60 V DC met een nominale stroom van 16 A, wat zorgt voor een betrouwbare verbinding voor verschillende industriële toepassingen. Het apparaat is robuust gebouwd met een contactbasismateriaal van CuNi en contactbekleding van Cu/Au, gehuisvest in CuZn-materiaal met een nikkelbekleding. Het apparaat voldoet aan de strenge IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, wat het ideaal maakt voor barre omgevingsomstandigheden. Het voldoet aan de IEC 61076-2-111 normen en is UL-gecertificeerd, wat zowel veiligheid als naleving garandeert. Geschikt voor temperaturen van -40 °C tot +125 °C, biedt deze connector een betrouwbare oplossing voor stroomoverdracht, vooral in veeleisende omgevingen waar duurzaamheid en betrouwbaarheid van groot belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | L |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSP6S 5L-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount (positionable), 5-pin(4+FE), L-coded, shielded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980102 |