M12 Power Receptacle Connector
€ 28,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP6S 5K-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980101
EAN:
04001088109186
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector (RSP6S 5K-033) is een hoogpresterende mannelijke connector, ontworpen voor veilige en betrouwbare elektrische verbindingen. Deze connector heeft een front mount (positioneerbaar) ontwerp, wat hem veelzijdig en eenvoudig te installeren maakt in diverse toepassingen. Hij is uitgerust met 5 pinnen (4+PE) en is K-gecodeerd, wat zorgt voor correcte uitlijning en aansluiting in stroomtoepassingen. De afgeschermde connector heeft een robuuste zilveren behuizing, wat uitstekende duurzaamheid en bescherming tegen elektromagnetische interferentie (EMI) biedt. Hij kan spanningen tot 600 V AC/DC en stromen tot 16 A aan. Bovendien voldoet hij aan de beschermingsnormen van IP65, IP67 en IP69K, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. De connector is ontworpen in overeenstemming met de IEC 61076-2-111 normen, wat hoge betrouwbaarheid en prestaties biedt. Geschikt voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen, zorgt deze connector voor een veilige en efficiënte stroomoverdracht.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | K |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSP6S 5K-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount (positionable), 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980101 |