M12 Power Receptacle Connector
€ 27,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP6S 4S-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980103
EAN:
04001088109209
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een hoogwaardig connector met een mannelijke, frontmount ontwerp. Het bevat 4 pinnen (3+PE) en is S-gecodeerd voor veilige en efficiënte stroomoverdracht. Deze connector is afgeschermd voor robuuste prestaties in industriële omgevingen en heeft een duurzame zilveren behuizing. Het werkt op een spanning van 600 V AC/DC en kan een stroomsterkte tot 16 A aan. De M12 Power Receptacle Connector is gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor verschillende veeleisende toepassingen. Het voldoet aan de normen IEC 61076-2-111 en DIN EN 60664-1, wat betrouwbaarheid en veiligheid in gebruik garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | S |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSP6S 4S-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount (positionable), 4-pin(3+PE), S-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980103 |