M12 Power Receptacle Connector
€ 26,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSH6S 4S-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980203
EAN:
04001088109292
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector zorgt voor betrouwbare en veilige verbindingen in industriële toepassingen. Deze mannelijke, achterkantmontage, 4-polige (3+PE) S-gecodeerde connector heeft een zilveren behuizing en is afgeschermd voor extra bescherming. Hij werkt bij een nominale spanning van 600 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van 16 A, wat hem geschikt maakt voor toepassingen met een hoog vermogen. De IP65- en IP67-beschermingsgraden zorgen voor duurzaamheid, zelfs in ruwe omstandigheden. De connector heeft ook een koppelschroefbevestigingstype, een CuNi-contactbasis materiaal en Ni-geplateerd afschermingsmateriaal voor superieure geleidbaarheid en afscherming.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | S |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSH6S 4S-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, rear mount, 4-pin(3+PE), S-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980203 |