M12 Power Receptacle Connector
€ 29,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF6S 5L-033/0,5 M
Fabrikantnummer:
934980006
EAN:
04001088109155
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een robuuste en veelzijdige connector ontworpen voor voedingsapplicaties. Deze mannelijke, front-mounted connector heeft een 5-pin (4+FE) configuratie, is L-gecodeerd en afgeschermd met een zilveren behuizing. Het ondersteunt een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 16 A, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De connector voldoet aan de IEC 61076-2-111 normen, wat zorgt voor hoge betrouwbaarheid en veiligheid in veeleisende omgevingen. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K biedt het uitstekende weerstand tegen stof, water en zware omstandigheden. Het werktemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C garandeert prestaties in extreme omgevingen. De hoogwaardige materialen, zoals CuNi contactbasaal materiaal en Ni behuizingbekleding, zorgen voor duurzaamheid en een lange levensduur.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | L |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF6S 5L-033/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount, 5-pin(4+FE), L-coded, shielded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980006 |