M12 Power Receptacle Connector
€ 28,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF6S 5K-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980001
EAN:
04001088109100
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is ontworpen voor toepassingen die robuuste verbindingen vereisen. Deze mannelijke, frontgemonteerde connector heeft een 5-polige (4+PE) configuratie, K-codering en is afgeschermd voor optimale prestaties in zware omgevingen. De zilverkleurige behuizing zorgt voor duurzaamheid en biedt betrouwbare verbindingen voor spanningen tot 600 V AC/DC en stromen tot 16 A. De connector beschikt over een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K, wat betekent dat hij bestand is tegen stof, water en hogedrukreiniging. Met een robuust ontwerp volgens IEC 61076-2-111 normen, profiteert hij van een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Dit maakt het ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen die betrouwbare en krachtige verbindingen vereisen, met een duurzaamheid van maximaal 100 koppelingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | K |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF6S 5K-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount, 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980001 |