M12 Power Receptacle Connector
€ 28,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSA0U 4T-033/0,5 M
Fabrikantnummer:
934980308
EAN:
04001088109520
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een robuuste en veelzijdige oplossing in het domein van stroomconnectoren. Met een 4-pin, T-gecodeerde mannelijke constructie is deze connector uitgerust om een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 16 A aan te kunnen. De montage aan de voorkant met flens zorgt voor gemak en betrouwbaarheid bij het bevestigen. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en het heeft een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. De zilverkleurige behuizing, gemaakt van Ni-geplateerd CuZn, biedt duurzaamheid en uitstekende geleidbaarheid. Met een donkergrijze contacthouder van PBT GF voldoet deze connector aan strenge veiligheidsnormen, waaronder beschermingsgraden IP65, IP67 en IP69K, waardoor het betrouwbaar presteert, zelfs onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M2,5 (4x), not part of delivery. |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | T |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | dark-grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSA0U 4T-033/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount with Flange, 4-pin, T-coded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980308 |