M12 Power Receptacle Connector
€ 26,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSA0U 4T-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980304
EAN:
04001088109483
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een mannelijke front mount met een flens, met 4 pinnen en T-codering. Deze robuuste connector is gehuisvest in een zilveren, corrosiebestendige behuizing en is ontworpen om tot 50 V AC / 60 V DC aan te kunnen met een nominale stroom van 16 A. De connector garandeert hoge prestaties met een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Ideaal voor industriële toepassingen, ondersteunt dit onderdeel een breed bedrijfsomgevingstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, waarbij de integriteit wordt behouden onder zware omstandigheden en voldoet aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen. De koppelschroefbevestiging en hoge duurzaamheid met meer dan 100 koppelingen complementeren het ontwerp, wat het betrouwbaar maakt voor stroomvoorziening in geautomatiseerde systemen, machines en buitenshuis apparatuur.
Downloads
Specificaties
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | Screw: M2,5 (4x), not part of delivery. |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | T |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | dark-grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSA0U 4T-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Male, front mount with Flange, 4-pin, T-coded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980304 |