M12 Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKP6S 5K-034/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980551
EAN:
04001088154131
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector biedt betrouwbare stroomoverdracht voor industriële omgevingen. Deze vrouwelijke connector is ontworpen voor frontmontage en kan naar wens gepositioneerd worden. Het beschikt over een 5-pins configuratie (4+PE) en is K-gecodeerd voor veilige en nauwkeurige connectiviteit. De connector is afgeschermd, wat zorgt voor minimale interferentie en maximale prestaties. Met een zilverkleurige behuizing ondersteunt het hoge spanning en stroom tot respectievelijk 600 V AC/DC en 16 A. Het robuuste ontwerp voldoet aan de IEC 61076-2-111 normen en biedt uitstekende beschermingsgraad met IP65, IP67 en IP69K classificaties, wat duurzaamheid in zware omstandigheden garandeert.
De voordelen van deze connector omvatten hoge elektrische prestaties, consistente betrouwbaarheid en robuuste milieubescherming. De afscherming minimaliseert EMI (elektromagnetische interferentie), wat zorgt voor een soepele werking, terwijl de positioneerbare frontmontage flexibele installatie mogelijk maakt. Dit maakt het een ideale keuze voor verschillende stroomoverdrachtstoepassingen die hoge connectiviteits- en duurzaamheidsnormen vereisen.
Toepassingen voor de M12 Power Receptacle Connector omvatten industriële automatisering, machines, robotica en andere zware stroomdistributiesystemen. Het is geschikt voor elke omgeving die stabiele en veilige stroomverbindingen vereist met hoge spanning- en stroomvereisten.
De voordelen van deze connector omvatten hoge elektrische prestaties, consistente betrouwbaarheid en robuuste milieubescherming. De afscherming minimaliseert EMI (elektromagnetische interferentie), wat zorgt voor een soepele werking, terwijl de positioneerbare frontmontage flexibele installatie mogelijk maakt. Dit maakt het een ideale keuze voor verschillende stroomoverdrachtstoepassingen die hoge connectiviteits- en duurzaamheidsnormen vereisen.
Toepassingen voor de M12 Power Receptacle Connector omvatten industriële automatisering, machines, robotica en andere zware stroomdistributiesystemen. Het is geschikt voor elke omgeving die stabiele en veilige stroomverbindingen vereist met hoge spanning- en stroomvereisten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | K |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 2.5 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKP6S 5K-034/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Female, front mount (positionable), 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | 934980551 |