M12 Power Receptacle Connector
€ 28,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKP6S 5K-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980501
EAN:
04001088109612
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector, aangeduid als de RKP6S 5K-033, is een zeer duurzame en betrouwbare connector ontworpen voor industriële toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke voor-montage en positioneerbaar ontwerp met 5 pinnen (4+PE), wat zorgt voor solide connectiviteitsoplossingen. De connector is K-gecodeerd en afgeschermd, wat zorgt voor robuuste signaalintegriteit en bescherming tegen elektromagnetische interferentie. Geconstrueerd met een zilveren behuizing, kan deze connector comfortabel omgaan met een bedrijfsvoltage van 600 V AC/DC en een nominale stroom van 16 A. Het voldoet aan verschillende strenge normen, waaronder IEC 61076-2-111 en DIN EN 60664-1, wat superieur prestaties en veiligheid garandeert. Bovendien heeft het een IP65, IP67 en IP69K-classificatie, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingscondities. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en het heeft een indrukwekkende isolatieweerstand van > 10^9 Ohm. Ontworpen met materialen zoals CuNi voor contacten en PBT GF voor contactdragers, is deze connector gebouwd voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De toevoeging van een O-ring verbetert de inbraakbescherming, waardoor het een uitstekende keuze is voor veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale spanning: | 630 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | K |
| Connectorontwerp: | Front mount (positionable) |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKP6S 5K-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Female, front mount (positionable), 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, silver housing, 600 V AC/DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980501 |