M12 Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF6S 5L-034/0,5 M
Fabrikantnummer:
934980456
EAN:
04001088154124
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een betrouwbare en robuuste connector met een vrouwelijke voorzijde montageontwerp. Met 5 pinnen (4+FE), L-codering en effectieve afscherming, garandeert deze connector optimale prestaties in verschillende industriële toepassingen. Het heeft een zilverkleurige behuizing en werkt op 50 V AC / 60 V DC met een nominale stroom van 16 A, wat het geschikt maakt voor energievoorziening in veeleisende omgevingen.
Deze connector biedt uitstekende contactweerstand (≤ 10 mOhm) en isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat zorgt voor stabiele en duurzame verbindingen. Ontworpen om een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C te weerstaan, is het zeer duurzaam en kan het goed presteren onder extreme omstandigheden. De beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K garandeert een veilige en bestendige werking, zelfs in zware omstandigheden.
Ideaal voor industrieën waar betrouwbare energieverbindingen cruciaal zijn, is de M12 Power Receptacle Connector perfect voor gebruik in automatisering, transport en industriële apparatuur. De specifieke ontwerpstandaarden en gebruikte materialen, zoals CuNi voor contacten en CuZn voor de behuizing, verhogen de betrouwbaarheid en functionaliteit.
Deze connector biedt uitstekende contactweerstand (≤ 10 mOhm) en isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat zorgt voor stabiele en duurzame verbindingen. Ontworpen om een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C te weerstaan, is het zeer duurzaam en kan het goed presteren onder extreme omstandigheden. De beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K garandeert een veilige en bestendige werking, zelfs in zware omstandigheden.
Ideaal voor industrieën waar betrouwbare energieverbindingen cruciaal zijn, is de M12 Power Receptacle Connector perfect voor gebruik in automatisering, transport en industriële apparatuur. De specifieke ontwerpstandaarden en gebruikte materialen, zoals CuNi voor contacten en CuZn voor de behuizing, verhogen de betrouwbaarheid en functionaliteit.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | L |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 2.5 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF6S 5L-034/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Female, front mount, 5-pin(4+FE), L-coded, shielded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | 934980456 |