M12 Power Receptacle Connector
€ 27,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF6S 5L-033/0,2 M
Fabrikantnummer:
934980402
EAN:
04001088109544
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Receptacle Connector is een hoogwaardige vrouwelijke connector ontworpen voor toepassingen met frontmontage. Het heeft een 5-pin configuratie (4+FE) en een L-gecodeerd ontwerp, met robuuste afscherming in een duurzame zilveren behuizing. Deze connector is geschikt voor een spanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroom tot 16 A, en biedt betrouwbare stroomverbindingen in diverse industriële omgevingen. De connector heeft een hoge mate van afdichtingsbescherming met een IP-rating van IP65/IP67/IP69K, wat betekent dat het bestand is tegen stof en water wanneer het correct is gemonteerd en vergrendeld met compatibele Hirschmann of Lumberg Automation connectors. De gebruikte materialen omvatten CuNi voor de contactbasis en CuZn met nikkelbekleding voor de behuizing, wat bijdraagt aan de duurzaamheid en prestaties. Deze connector voldoet ook aan de RoHS-richtlijnen en is dus milieuvriendelijk. Toepassingen omvatten veeleisende omstandigheden waarin duurzame en betrouwbare stroomconnectoren vereist zijn, zoals automatisering en zware machines.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E497237 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | L |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabellengte: | 0.2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Klantspecifiek product: | |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 1.75 mm² |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKF6S 5L-033/0,2 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Receptacle Connector: Female, front mount, 5-pin(4+FE), L-coded, shielded, silver housing, 50 V AC / 60 V DC, 16 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934980402 |