M12 Power H-splitter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPS-HU-RST 5L-3RKT 5L
Fabrikantnummer:
935065007
EAN:
04001088175310
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power H-splitter is een robuuste en efficiënte connector ontworpen voor stroomverdeling in industriële toepassingen. Met een mannelijke ingang en drie vrouwelijke uitgangen, allemaal L-gecodeerd en uitgerust met 4+FE pinnen, garandeert deze splitter veilige en stabiele verbindingen. Het H-vormige ontwerp van de connector bevordert een efficiënte stroomverdeling en is compatibel met verschillende M12-standaarden. Gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder een CuZn-contactbasis, Cu/Au-plating en een PA-contactdrager, biedt deze splitter uitstekende duurzaamheid en corrosiebestendigheid. Het ondersteunt een nominale spanning van 63 VDC en een stroomsterkte van 16 A, waardoor het geschikt is voor intensief industrieel gebruik. De beschermingsgraad tot IP68 verzekert een betrouwbare werking in zware omgevingen.
De voordelen van de M12 Power H-splitter omvatten de hoge duurzaamheid, veilige verbindingen door de hoogwaardige constructie, en compatibiliteit met verschillende industriële normen. De L-codering zorgt voor duidelijkheid en veiligheid tijdens installaties.
Deze splitter is ideaal voor toepassingen in industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen. Het is bijzonder nuttig in omgevingen waar de ruimte beperkt is en hoge betrouwbaarheid essentieel is.
De voordelen van de M12 Power H-splitter omvatten de hoge duurzaamheid, veilige verbindingen door de hoogwaardige constructie, en compatibiliteit met verschillende industriële normen. De L-codering zorgt voor duidelijkheid en veiligheid tijdens installaties.
Deze splitter is ideaal voor toepassingen in industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen. Het is bijzonder nuttig in omgevingen waar de ruimte beperkt is en hoge betrouwbaarheid essentieel is.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | E497237 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67, IP68 |
| Productsubfamilie, zijde 4: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 3: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935065007 |
| O-ringmateriaal: | FPM/FKM |
| Aantal pinnen, zijde 4: | 4+FE |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 4+FE |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4+FE |
| Aantal pinnen: | 4+FE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 4: | IP65, IP67, IP68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| UL-keurmerk: | cULus |
| Type contact / Geslacht, zijde 4: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht: | male, M12 |
| Technische tekeningen: | H_Splitter_K__und_L_Kodierung |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning, zijde 4: | 63 VDC |
| Nominale spanning, zijde 3: | 63 VDC |
| Nominale spanning: | 63 VDC |
| Nominale impuls-spanning: | 16 A |
| Nominale stroom*, zijde 4: | 16 A |
| Nominale stroom*, zijde 3: | 16 A |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Molded Splitter |
| Connectorontwerp: | H shape |
| Codering, zijde 4: | L |
| Codering, zijde 3: | L |
| Codering, zijde 2: | L |
| Codering: | L |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice derating |
| Contact basismateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Koppelcycli: | < gt/ > 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power h-splitter: male, straight, 4+FE, L-coded, M12, female, straight, 4+FE, L-coded |
| Artikelomschrijving: | MPS-HU-RST 5L-3RKT 5L |
| Isolatieweerstand: | ≥10^8 Ohm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 4: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 3: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 4: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 4: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935065007 |