M12 Power H-splitter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPS-HU-RST 5K-3RKT 5K
Fabrikantnummer:
935065002
EAN:
04001088175051
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power H-splitter is een robuuste en veelzijdige connector ontworpen voor industriële automatiserings- en besturingssystemen. Met een mannelijke ingang en drie vrouwelijke uitgangen, elk met 4+PE pinnen en K-codering, zorgt deze splitter voor betrouwbare stroomverdeling in verschillende omgevingen. Het H-vormige ontwerp en de gegoten behuizing, vervaardigd uit duurzame TPU- en CuZn-materialen, bieden uitstekende isolatieweerstand (≥10^8 Ohm) en kunnen zware bedrijfsomstandigheden aan met omgevingstemperaturen variërend van -30°C tot +90°C. Deze splitter is geschikt voor 630 VAC en 12 A en voldoet aan IEC 61076-2-111 standaarden en is RoHS-conform, wat hoge prestaties en veiligheid garandeert. De splitter heeft een IP65, IP67 en IP68 classificatie, wat superieure bescherming biedt tegen stof en waterindringing.
De voordelen van de M12 Power H-splitter omvatten efficiënte stroombeheer in complexe systemen, verminderde installatietijd door de gemakkelijke koppelmoerbevestiging en hoge duurzaamheid, waardoor hij ideaal is voor veeleisende omgevingen.
Toepassingen voor de M12 Power H-splitter omvatten verschillende industriële sectoren, waaronder fabrieksautomatisering, robotica en machines waar betrouwbare stroomverdeling en veilige verbindingen cruciaal zijn.
De voordelen van de M12 Power H-splitter omvatten efficiënte stroombeheer in complexe systemen, verminderde installatietijd door de gemakkelijke koppelmoerbevestiging en hoge duurzaamheid, waardoor hij ideaal is voor veeleisende omgevingen.
Toepassingen voor de M12 Power H-splitter omvatten verschillende industriële sectoren, waaronder fabrieksautomatisering, robotica en machines waar betrouwbare stroomverdeling en veilige verbindingen cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | E497237 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67, IP68 |
| Productsubfamilie, zijde 4: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 3: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935065002 |
| O-ringmateriaal: | FPM/FKM |
| Aantal pinnen, zijde 4: | 4+PE |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 4+PE |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4+PE |
| Aantal pinnen: | 4+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 4: | IP65, IP67, IP68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-keurmerk: | cULus |
| Type contact / Geslacht, zijde 4: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht: | male, M12 |
| Technische tekeningen: | H_Splitter_K__und_L_Kodierung |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning, zijde 4: | 630 VAC |
| Nominale spanning, zijde 3: | 630 VAC |
| Nominale spanning (UL), zijde 4: | 500 VAC |
| Nominale spanning (UL), zijde 3: | 500 VAC |
| Nominale spanning (UL): | 500 VAC |
| Nominale spanning: | 630 VAC |
| Nominale impuls-spanning: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 4: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 3: | 12 A |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Molded Splitter |
| Connectorontwerp: | H shape |
| Codering, zijde 4: | K |
| Codering, zijde 3: | K |
| Codering, zijde 2: | K |
| Codering: | K |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice derating |
| Contact basismateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Koppelcycli: | < gt/ > 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power H-splitter: male, straight, 4+PE, K-coded, M12, female, straight, 4+PE, K-coded |
| Artikelomschrijving: | MPS-HU-RST 5K-3RKT 5K |
| Isolatieweerstand: | ≥10^8 Ohm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 4: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 3: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 4: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 4: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935065002 |