M12 Power H-splitter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPS-HU-RST 4T-3RKT 4T
Fabrikantnummer:
935065006
EAN:
04001088175303
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power H-splitter is een essentieel onderdeel voor betrouwbare en efficiënte stroomverdeling in verschillende industriële omgevingen. Met een robuust H-vormig ontwerp omvat deze splitter mannelijke en vrouwelijke M12-connectoren, elk met 4 polen en T-codering voor veilige en nauwkeurige verbindingen. Het werkt binnen een omgewingstemperatuurbereik van -30°C tot +90°C, waardoor prestatiestabiliteit onder wisselende omstandigheden wordt gegarandeerd. Met een IP-classificatie tot IP68 biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware omgevingen. De connector is gemaakt van duurzaam CuZn-materiaal met Cu/Au-bekleding en een TPU-gegoten behuizing, wat zorgt voor langdurige duurzaamheid en corrosiebestendigheid. De M12 Power H-splitter is ook RoHS-conform, wat betekent dat deze aan alle veiligheids- en milieunormen voldoet.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | E497237 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67, IP68 |
| Productsubfamilie, zijde 4: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 3: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935065006 |
| O-ringmateriaal: | FPM/FKM |
| Aantal pinnen, zijde 4: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 4: | IP65, IP67, IP68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-keurmerk: | cULus |
| Type contact / Geslacht, zijde 4: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht: | male, M12 |
| Technische tekeningen: | H_Splitter_S_und_T_Kodierung |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning, zijde 4: | 63 VDC |
| Nominale spanning, zijde 3: | 63 VDC |
| Nominale spanning: | 63 VDC |
| Nominale impuls-spanning: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 4: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 3: | 12 A |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Molded Splitter |
| Connectorontwerp: | H shape |
| Codering, zijde 4: | T |
| Codering, zijde 3: | T |
| Codering, zijde 2: | T |
| Codering: | T |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice derating |
| Contact basismateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Koppelcycli: | < gt/ > 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power h-splitter: male, straight, 4 poles, T-coded, M12, female, straight, 4 poles, T-coded |
| Artikelomschrijving: | MPS-HU-RST 4T-3RKT 4T |
| Isolatieweerstand: | ≥10^8 Ohm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 4: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 3: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 4: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 4: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935065006 |