M12 Power H-splitter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPS-HU-RST 4S-3RKT 4S
Fabrikantnummer:
935065003
EAN:
04001088174979
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power H-splitter is een gegoten stroomconnector ontworpen voor efficiënte stroomverdeling met S-gecodeerde mannelijke en vrouwelijke connectoren. Het ondersteunt een nominale spanning van 630 VAC en een nominale stroom van 12 A, waardoor het geschikt is voor industriële toepassingen met hoge eisen. De splitter is gebouwd met duurzame materialen, zoals CuZn voor de contacten en PA voor de contactdrager. Het TPU-gegoten lichaam zorgt voor duurzaamheid en lange prestaties. Deze connector is ontworpen voor robuuste prestaties in omgevingen met bedrijfstemperaturen van -30°C tot +90°C en biedt betrouwbare IP65-, IP67- en IP68-beschermingsgraden.
De M12 Power H-splitter biedt verschillende voordelen, waaronder uitstekende elektrische geleidbaarheid, hoge isolatieweerstand en meerdere koppelcycli. Zijn compatibiliteit met de Hirschmann/Lumberg Automation-connector zorgt voor veilige en optimale verbindingen in diverse industriële omgevingen. Het ontwerp en de materiaalkeuze maken het bestand tegen fysieke en omgevingsstress, waardoor de operationele levensduur wordt verlengd.
Deze H-splitter wordt voornamelijk gebruikt in industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen waar betrouwbare en robuuste verbindingen noodzakelijk zijn. Het eenvoudige ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie en onderhoud, waardoor het geschikt is voor een divers scala aan toepassingen.
De M12 Power H-splitter biedt verschillende voordelen, waaronder uitstekende elektrische geleidbaarheid, hoge isolatieweerstand en meerdere koppelcycli. Zijn compatibiliteit met de Hirschmann/Lumberg Automation-connector zorgt voor veilige en optimale verbindingen in diverse industriële omgevingen. Het ontwerp en de materiaalkeuze maken het bestand tegen fysieke en omgevingsstress, waardoor de operationele levensduur wordt verlengd.
Deze H-splitter wordt voornamelijk gebruikt in industriële automatisering, machines en stroomverdelingssystemen waar betrouwbare en robuuste verbindingen noodzakelijk zijn. Het eenvoudige ontwerp vergemakkelijkt eenvoudige installatie en onderhoud, waardoor het geschikt is voor een divers scala aan toepassingen.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | E497237 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67, IP68 |
| Productsubfamilie, zijde 4: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 3: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935065003 |
| O-ringmateriaal: | FPM/FKM |
| Aantal pinnen, zijde 4: | 3+PE |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 3+PE |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3+PE |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 4: | IP65, IP67, IP68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-keurmerk: | cULus |
| Type contact / Geslacht, zijde 4: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht: | male, M12 |
| Technische tekeningen: | H_Splitter_S_und_T_Kodierung |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning, zijde 4: | 630 VAC |
| Nominale spanning, zijde 3: | 630 VAC |
| Nominale spanning (UL), zijde 4: | 600 VAC |
| Nominale spanning (UL), zijde 3: | 600 VAC |
| Nominale spanning (UL): | 600 VAC |
| Nominale spanning: | 630 VAC |
| Nominale impuls-spanning: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 4: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 3: | 12 A |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Molded Splitter |
| Connectorontwerp: | H shape |
| Codering, zijde 4: | S |
| Codering, zijde 3: | S |
| Codering, zijde 2: | S |
| Codering: | S |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice derating |
| Contact basismateriaal, zijde 4: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Koppelcycli: | < gt/ > 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power h-splitter: male, straight, 3+PE, S-coded, M12, female, straight, 3+PE, S-coded |
| Artikelomschrijving: | MPS-HU-RST 4S-3RKT 4S |
| Isolatieweerstand: | ≥10^8 Ohm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 4: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 3: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 4: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 4: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935065003 |