M12 Power Field Attachable Connector
€ 63,19
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSCCS 5L/11 1,5
Fabrikantnummer:
934937005
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Power Field Attachable Connector is een zeer betrouwbare en robuuste mannelijke connector, ideaal voor verschillende industriële toepassingen. Met een 5-polige (4+FE) L-gecodeerde configuratie is deze connector perfect voor efficiënte stroomoverdracht. De zilverkleurige behuizing biedt uitstekende afscherming en duurzaamheid, terwijl de krimptype-verbinding zorgt voor een veilige en stabiele bevestiging. Met een nominale spanning van 50 V AC/60 V DC en een IP65/IP67-beschermingsgraad is deze connector ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingen, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen. De connector ondersteunt tot 100 keer aankoppelen, heeft een lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en een hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm), wat zorgt voor betrouwbare prestaties op de lange termijn. Bovendien worden er meerdere kabelafdichtingen meegeleverd om verschillende kabelmaten te kunnen accommoderen, en beschikt hij over een robuust trekontlastingsmechanisme om kabelschade te voorkomen. Dit product voldoet aan de IEC 61076-2-111 ontwerpstandaard, wat garant staat voor hoogwaardige prestaties en naleving van veiligheidsnormen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 5-pin(4+FE), L-coded, shielded, silver housing, crimp type, 50 V AC/60 V DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 934937005 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Maximale draaddiameter isolatie: | max. Ø2,9 mm |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| Geschikte kabels: | 3 gaskets enclosed (Ø3 - Ø6 mm, Ø5 - Ø9 mm, Ø8 - Ø11 mm) |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 63 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Trekontlastingsmateriaal: | PBT GF |
| Artikelomschrijving: | RSCCS 5L/11 1,5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | L |
| Geleiderdoorsnede: | 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Oppervlaktebehandeling kabelwartel: | Ni |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Materiaal kabelwartel: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (trekontlasting): | UL 94 V-2 |
| Behuizingskleur: | silver |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Ni |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut934937005 |