M12 Power Enkelzijdige Aansluitkabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5L-1002/2 M SW
Fabrikantnummer:
934850143
EAN:
04001088159624
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Enkelzijdige Aansluitkabel is ontworpen voor efficiënte en betrouwbare stroomverbindingen in verschillende industriële omgevingen. Deze aansluitkabel beschikt over een vrouwelijke, haakse connector met een 5-polige (4+FE) L-gecodeerde configuratie, gehuisvest in een robuuste zwarte behuizing. Het ondersteunt zowel 50 V AC als 60 V DC met een maximale stroomsterkte van 16 A. De aansluitkabel wordt geleverd met een duurzame gele TPE-kabel met een geleiderdoorsnede van 1.50 mm², wat veiligheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen waarborgt.
De voordelen van dit product omvatten een hoge stroomwaarde, betrouwbare prestaties onder zware omstandigheden en naleving van industriestandaarden. Het ontwerp kan tot 100 aansluitcycli aan, waardoor het geschikt is voor frequente aansluitingen en ontkoppelingen. De beschermingsgraad (IP65, IP67, IP69K) garandeert weerstand tegen stof- en waterindringing.
Geschikte toepassingen voor deze aansluitkabel zijn onder andere industriële automatisering, robotica en andere zware elektrische verbindingen. De L-gecodeerde configuratie faciliteert veilige en storingsvrije stroomtransmissies, terwijl de robuuste constructie zorgt voor een lange levensduur en minimale onderhoudsvereisten. De oliebestendigheid van de kabel verbetert de toepasbaarheid in veeleisende industriële omgevingen.
De voordelen van dit product omvatten een hoge stroomwaarde, betrouwbare prestaties onder zware omstandigheden en naleving van industriestandaarden. Het ontwerp kan tot 100 aansluitcycli aan, waardoor het geschikt is voor frequente aansluitingen en ontkoppelingen. De beschermingsgraad (IP65, IP67, IP69K) garandeert weerstand tegen stof- en waterindringing.
Geschikte toepassingen voor deze aansluitkabel zijn onder andere industriële automatisering, robotica en andere zware elektrische verbindingen. De L-gecodeerde configuratie faciliteert veilige en storingsvrije stroomtransmissies, terwijl de robuuste constructie zorgt voor een lange levensduur en minimale onderhoudsvereisten. De oliebestendigheid van de kabel verbetert de toepasbaarheid in veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 1002 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+FE), L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE yellow cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5L-1002/2 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934850143 |