M12 Power Enkelfasige Kabelset
€ 146,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5L-1001/10 M
Fabrikantnummer:
934850150
EAN:
04001088159570
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Enkelfasige Kabelset is een robuuste en betrouwbare connector, ontworpen voor industriële stroomtoepassingen. Deze kabelset heeft een hoekige, vrouwelijke connector met 5 pinnen (4+FE) en L-codering, waardoor het stabiele en veilige verbindingen behoudt. De behuizing is gemaakt van blauw TPE-materiaal, wat zorgt voor zowel duurzaamheid als flexibiliteit. Met een spanningsbereik van 50 V AC/60 V DC en een stroomcapaciteit van 16 A, is het geschikt voor diverse stroomoverdrachtsbehoeften. De zwarte TPE-kabel heeft een geleiderdikte van 1,50 mm², wat uitstekende geleiding en duurzaamheid biedt.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is de hoge beschermingsklasse van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het zeer goed bestand is tegen stof, water en andere omgevingsfactoren. De geïsoleerde draad is gemaakt van PVC met een diameter van Ø 2,55 mm, wat extra veiligheid en betrouwbaarheid garandeert. De kabelset kan werken in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, wat het geschikt maakt voor veeleisende industriële omgevingen.
Deze M12 Power Enkelfasige Kabelset wordt veel gebruikt in automatisering, machinale bewerkingen, robotica en andere toepassingen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp en de hoogwaardige materialen maken het een betrouwbare keuze voor elektrische stroomoverdracht in uitdagende omstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van dit product is de hoge beschermingsklasse van IP65, IP67 en IP69K, waardoor het zeer goed bestand is tegen stof, water en andere omgevingsfactoren. De geïsoleerde draad is gemaakt van PVC met een diameter van Ø 2,55 mm, wat extra veiligheid en betrouwbaarheid garandeert. De kabelset kan werken in een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, wat het geschikt maakt voor veeleisende industriële omgevingen.
Deze M12 Power Enkelfasige Kabelset wordt veel gebruikt in automatisering, machinale bewerkingen, robotica en andere toepassingen die betrouwbare stroomverbindingen vereisen. Het robuuste ontwerp en de hoogwaardige materialen maken het een betrouwbare keuze voor elektrische stroomoverdracht in uitdagende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 1001 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+FE), L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5L-1001/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934850150 |