M12 Power Double-Ended Cordset
€ 105,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5L-RKT 5L-949/2 M
Fabrikantnummer:
934853166
EAN:
04001088095595
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomlevering met een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte connectorconfiguratie. Deze 5-pin (4+FE) L-gecodeerde cordset werkt bij een nominale spanning van 50 V AC/60 V DC en een nominaal stroom van 16 A, waardoor hij geschikt is voor veeleisende stroomtoepassingen. Gemaakt met een duurzame blauwe TPE gegoten behuizing en een PUR grijze kabel, garandeert deze cordset langdurige gebruiksduur en weerstand tegen zware omgevingen. De kabel heeft een geleidersdiameter van 1,50 mm² en behoudt flexibiliteit zelfs bij lage temperaturen tot -40 °C, die kan worden uitgebreid tot 90 °C in mobiele installatiescenario's. Met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K biedt de cordset uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor de betrouwbaarheid in industriële omgevingen wordt verbeterd. Deze cordset is ideaal voor gebruik in stroomverbindingen in automatische systemen, machines en meer, en zorgt voor stabiele elektrische prestaties en eenvoudige installatie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+FE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934853166 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur FE, zijde 2: | pink |
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | L |
| Codering: | L |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | grey |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +90 °C (UL AWM 80°C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C (UL AWM 80°C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 949 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey (RAL 7032) |
| Kabeldiameter D: | ø 8.0 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5L-RKT 5L-949/2 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | blue |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+FE), L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR grey cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853166 |