M12 Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5L-RKT 5L-1002/15 M SW
Fabrikantnummer:
934853761
EAN:
04001088157897
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het M12 Power Double-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing ontworpen om naadloze stroomconnectiviteit te bieden. Het bestaat uit mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte aansluitingen, met 5-pin (4+FE) L-gecodeerde configuraties die stabiele prestaties garanderen. Het zwarte body-cordset werkt efficiënt bij 50 V AC of 60 V DC en ondersteunt stromen tot 16 A. De gele TPE kabel heeft een geleider grootte van 1,50 mm², wat duurzaamheid en uitstekende prestaties onder verschillende omstandigheden waarborgt.
Dit veelzijdige cordset biedt talrijke voordelen, waaronder een hoge weerstand tegen temperatuurschommelingen van -40 °C tot +125 °C, wat zorgt voor continu gebruik, zelfs in extreme omgevingen. Het TPE-materiaal staat bekend om zijn veerkracht tegen olie- en chemische blootstellingen, wat extra betrouwbaarheid en levensduur biedt. Bovendien voldoet het cordset aan IP67 en IP69K beschermingsklassen, wat veilige en waterdichte connectiviteit garandeert.
Ideaal voor industriële omgevingen, het M12 Power Double-Ended Cordset is geschikt voor toepassingen zoals machinautomatisering, stroomdistributie en andere hoogspanningssystemen. Het zorgt voor minimaal signaalverlies met lage contactweerstand en biedt een veilige en robuuste verbinding voor betrouwbare stroomoverdracht.
Dit veelzijdige cordset biedt talrijke voordelen, waaronder een hoge weerstand tegen temperatuurschommelingen van -40 °C tot +125 °C, wat zorgt voor continu gebruik, zelfs in extreme omgevingen. Het TPE-materiaal staat bekend om zijn veerkracht tegen olie- en chemische blootstellingen, wat extra betrouwbaarheid en levensduur biedt. Bovendien voldoet het cordset aan IP67 en IP69K beschermingsklassen, wat veilige en waterdichte connectiviteit garandeert.
Ideaal voor industriële omgevingen, het M12 Power Double-Ended Cordset is geschikt voor toepassingen zoals machinautomatisering, stroomdistributie en andere hoogspanningssystemen. Het zorgt voor minimaal signaalverlies met lage contactweerstand en biedt een veilige en robuuste verbinding voor betrouwbare stroomoverdracht.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
|---|---|
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | L |
| Codering: | L |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | grey |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 1002 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Halogeenvrij: | - |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5L-RKT 5L-1002/15 M SW |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to Female straight, 5-pin(4+FE), L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE yellow cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853761 |