M12 Power Double-Ended Cordset
€ 157,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5K-RKT 5K-911/10 M
Fabrikantnummer:
934853039
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste industriële stroomtoepassingen. Het beschikt over een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte stekkerontwerp met 5 pinnen (4+PE) en is K-gecodeerd. De blauwe connectoren kunnen spanningen tot 600 V AC/DC en stromen tot 16 A aan, wat zorgt voor betrouwbare stroomoverdracht. De cordset is uitgerust met een duurzame, zwarte PUR-kabel met een geleidergrootte van 1,50 mm² en is ontworpen om zware omstandigheden te weerstaan met beschermingsfactoren van IP65, IP67 en IP69K.
Belangrijke voordelen zijn onder andere een hoge isolatieweerstand, sterke contactweerstand en een capabel ontwerp in overeenstemming met IEC 61076-2-111. De connectoren zijn zeer duurzaam met tot 100 koppelingen en werken effectief bij temperaturen van -40°C tot +125°C.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere stroomintensieve toepassingen die betrouwbare en robuuste verbindingsoplossingen vereisen. De meegeleverde O-ring zorgt voor inbraakbescherming voor maximale efficiëntie en duurzaamheid.
Belangrijke voordelen zijn onder andere een hoge isolatieweerstand, sterke contactweerstand en een capabel ontwerp in overeenstemming met IEC 61076-2-111. De connectoren zijn zeer duurzaam met tot 100 koppelingen en werken effectief bij temperaturen van -40°C tot +125°C.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en andere stroomintensieve toepassingen die betrouwbare en robuuste verbindingsoplossingen vereisen. De meegeleverde O-ring zorgt voor inbraakbescherming voor maximale efficiëntie en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black 4 |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+PE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 2: | black 3 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 2: | black 2 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 2: | black 1 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934853039 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | K |
| Codering: | K |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | blue |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 911 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 8.0 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5K-RKT 5K-911/10 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | blue |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+PE), K-coded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853039 |