M12 Power Double-Ended Cordset
€ 130,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5K-RKT 5K-736/10 M SW
Fabrikantnummer:
934853345
EAN:
04001088065536
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset, met zijn mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte ontwerp, is een essentieel accessoire in industriële automatiseringstoepassingen. Het beschikt over een robuuste 5-pins (4+PE) K-gecodeerde configuratie en ondersteunt zowel 600 V AC/DC als een stroomsterkte van 10 A. De cordset is vervaardigd met een duurzame zwarte PVC-kabel, met een geleidergrootte van 0,75 mm², wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs onder uitdagende omstandigheden. Het apparaat voldoet aan IP65- en IP67-beschermingsnormen, waardoor het geschikt is voor omgevingen die hoge bescherming tegen binnendringen vereisen. Het temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C zorgt ervoor dat de cordset kan worden gebruikt in zowel hoge als lage temperatuuromstandigheden. Het contactbasis materiaal is CuNi en het gegoten lichaam is gemaakt van TPE voor een langere duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black 4 |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+PE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 2: | black 3 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 2: | black 2 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 2: | black 1 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934853345 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 630 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 2587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Codering, zijde 2: | K |
| Codering: | K |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | blue |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 736 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 6.7 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.85 mm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5K-RKT 5K-736/10 M SW |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+PE), K-coded, black body, 600 V AC/DC, 10 A; PVC black cable, 0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853345 |