M12 Power Double-Ended Cordset
€ 144,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5K-RKT 5K-735/10 M SW
Fabrikantnummer:
934853342
EAN:
04001088065567
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset, ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen, heeft een configuratie met 5-pins (4+PE) K-gecodeerde mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte aansluitingen. Deze cordset is omhuld met een zwarte PVC-kabel van 1,50 mm² en biedt een nominale spanning van 600 V AC/DC en een stroomcapaciteit van 16 A. De connectoren zijn gemaakt van materialen zoals CuNi voor de contactbasis en PBT GF voor de contactdrager, wat duurzaamheid en hoge prestaties garandeert. De kabelmantel is ook gemaakt van PVC, wat bijdraagt aan de flexibiliteit en weerstandsvermogen. Geschikt voor industriële toepassingen, werkt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C en behoudt IP65- en IP67-beschermingsclassificaties bij correct monteren en vergrendelen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black 4 |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+PE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
| Draad kleur 03, zijde 2: | black 3 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 2: | black 2 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 2: | black 1 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934853342 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 2587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | K |
| Codering: | K |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | blue |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 735 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 9.2 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.65 mm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5K-RKT 5K-735/10 M SW |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+PE), K-coded, black body, 600 V AC/DC, 16 A; PVC black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853342 |