M12 Power Double-Ended Cordset
€ 63,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4T-RKT 4T-723/0,6 M SW
Fabrikantnummer:
934853314
EAN:
04001088065840
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset is een efficiënte verbindingsoplossing met een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte ontwerp en 4-pins T-gecodeerde connectoren. Deze robuuste cordset heeft een zwart lichaam en is uitgerust met een zwarte PUR-kabel met een geleidergrootte van 1,50 mm². Geschikt voor 50 V AC/60 V DC en 16 A, zorgt het voor veilige en stabiele verbindingen in diverse industriële omgevingen. De cordset heeft een hoge beschermingsgraad met een IP65, IP67 en IP69K classificatie, wat het geschikt maakt voor veeleisende omstandigheden. De connectorhuizen zijn gemaakt van materialen zoals TPE en CuZn, wat zorgt voor hoge duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsstress. Deze cordset is onafgeschermd en ontworpen voor flexibiliteit met een temperatuurbereik tussen -40 °C en +125 °C. Het is beschikbaar in verschillende kabellengtes van 0,3 meter tot 10 meter, waardoor het aansluit bij uw specifieke behoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934853314 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | T |
| Codering: | T |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | dark-grey |
| Kleur contacthouder: | dark-grey |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4T-RKT 4T-723/0,6 M SW |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, T-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853314 |