M12 Power Double-Ended Cordset
€ 137,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4L-RKT 4L-723/10 M SW
Fabrikantnummer:
934853214
EAN:
04001088169654
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en robuuste elektrische verbindingen in industriële omgevingen. Deze hoogwaardige cordset heeft een male rechte naar female rechte configuratie, waardoor naadloze integratie in verschillende toepassingen mogelijk is. Met een 4-polige, L-gecodeerde ontwerp ondersteunt het stromen tot 16 A en werkt het bij spanningen tot 50 V AC / 60 V DC. De behuizing is gemaakt van duurzaam zwart plastic (PUR) wat zorgt voor een lange levensduur en weerstand tegen omgevingsfactoren. De kabel heeft een geleidergrootte van 1,50 mm² die optimale geleiding en minimaal vermogensverlies biedt. Het voldoet aan normen zoals IEC 61076-2-111 en garandeert bescherming tegen binnendringen met classificaties IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
|---|---|
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934853214 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | L |
| Codering: | L |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4L-RKT 4L-723/10 M SW |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to Female straight, 4-pin, L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853214 |