M12 Power Double-Ended Cordset
€ 83,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4L-RKT 4L-723/1,5 M
Fabrikantnummer:
934853197
EAN:
04001088159143
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverdelingstoepassingen. Het beschikt over mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte connectoren, beide L-gecodeerd en 4-pins, waarmee betrouwbare verbindingen onder moeilijke omstandigheden. Met de blauwe TPE-behuizing en zwarte PUR-kabel zorgt hij voor duurzaamheid en stabiele prestaties. Geschikt voor 50 V AC/60 V DC en 16 A, is deze cordset perfect voor installaties met hoge dichtheid en veeleisende elektrische eisen.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge stroomverwerking, robuuste verbindingen via het L-code systeem en bestendigheid tegen uitdagende omgevingen dankzij de IP65, IP67 en IP69K-classificaties en diverse temperatuurtoleranties. Met kopernikkel basis en vergulde contacten heeft het uitstekende elektrische geleidbaarheid en corrosiebestendigheid.
Toepassingen omvatten industriële automatisering, robotica en machines die betrouwbare stroomverbindingen nodig hebben. Het is geschikt voor vaste en flexibele installaties en zorgt voor operationele integriteit in omgevingen van -40 °C tot +125 °C (onder verschillende omstandigheden). De minimale buigradius van de kabel zorgt voor veelzijdigheid in krappe ruimtes.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge stroomverwerking, robuuste verbindingen via het L-code systeem en bestendigheid tegen uitdagende omgevingen dankzij de IP65, IP67 en IP69K-classificaties en diverse temperatuurtoleranties. Met kopernikkel basis en vergulde contacten heeft het uitstekende elektrische geleidbaarheid en corrosiebestendigheid.
Toepassingen omvatten industriële automatisering, robotica en machines die betrouwbare stroomverbindingen nodig hebben. Het is geschikt voor vaste en flexibele installaties en zorgt voor operationele integriteit in omgevingen van -40 °C tot +125 °C (onder verschillende omstandigheden). De minimale buigradius van de kabel zorgt voor veelzijdigheid in krappe ruimtes.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
|---|---|
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934853197 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal vormdeel, zijde 2: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder, zijde 2: | E41871 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653), Zijde 2: | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Codering, zijde 2: | L |
| Codering: | L |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuNi |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Cu/Ni |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 723 |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4L-RKT 4L-723/1,5 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPE |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | blue |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Double-Ended Cordset: Male straight to Female straight, 4-pin, L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-111 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Aandraaimoment (contactschroef), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Uniek Nr.: | aut934853197 |