M12 Inzet Sensor/Aanvoerklep Bus Connector
€ 3,06
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 500/12 093 Au
Fabrikantnummer:
934267106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Inzet Sensor/Aanvoerklep Bus Connector (mannetje) is een betrouwbare en efficiënte component voor verschillende industriële toepassingen. Het heeft een grijze behuizing met een geribbeld ontwerp voor eenvoudig gebruik en soldeercontacten aan de aansluitzijde. Deze 5-polige, A-gecodeerde connector is ongehoed en werkt op 50 V AC / 60 V DC met een stroomsterkte van 4A. Het compacte ontwerp zorgt voor een veilige verbinding in kleine ruimtes, waarbij een hoog prestatieniveau wordt gehandhaafd, zelfs in moeilijke omstandigheden. Met een beoordeling van IP65/IP67 is het geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen en biedt het bescherming tegen stof en water.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934267106 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934267106 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Ribs |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 500/12 093 Au |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with ribs, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, grey body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |