M12 Inzet Sensor/Aansluitingsreceptacelconnector
€ 1,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSE 4 L
Fabrikantnummer:
11610
EAN:
04020841004506
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Inzet Sensor/Aansluitingsreceptacelconnector is een hoogwaardig onderdeel ontworpen voor betrouwbare prestaties in industriële omgevingen. Deze mannelijke connector heeft een O-ring en ventilatiegat, wat zorgt voor optimale afdichting en ventilatie. Het beschikt over een zwart lichaam, wat een strakke en professionele uitstraling biedt. De M12 zijde en soldeercontacten aan de verbindingszijde maken het compatibel met diverse apparatuur. Deze 4-pins, A-gecodeerde connector is onafgeschermd en ondersteunt een bedrijfsspanning van 150 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De robuuste constructie omvat koper en gouden contactbekleding, met uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat bijdraagt aan duurzaamheid en efficiëntie. Met een IP65 en IP67 beschermingsgraad is deze connector ideaal voor de transmissie van signalen in sensor- en actuatorsystemen. Het functioneert efficiënt bij temperaturen van -25 °C tot +85 °C, wat zorgt voor aanpassingsvermogen in verschillende omgevingen. Volgens IEC-normen ontworpen, is het ook RoHS-compliant, wat het een duurzame keuze maakt voor milieubewuste toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11610 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11610 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | AWG 22&24: 4 A; AWG 26: 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| Nominale spanning (UL): | AWG 22&24: 300 V AC/DC; AWG 26: 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and ventilation hole |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSE 4 L |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and ventilation hole, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, black body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |