M12 Insert Sensor/Afvoer Receptacle Connector
€ 2,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 400 RD/12 V Au
Fabrikantnummer:
933442306
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1000
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Afvoer Receptacle Connector is een robuuste mannelijke connector ontworpen voor efficiënte signaal- en stroomoverdracht in industriële omgevingen. Het beschikt over een veilige O-ring en anti-rotatie ontwerp, wat zorgt voor een stabiele verbinding met een M12 stekkerzijde en soldeeraansluitingen aan de verbindingszijde. Geschikt voor 150 V AC/DC en 4 A, ondersteunt deze 4-pins, A-gecodeerde connector een breed scala aan toepassingen met zijn duurzame, ongeëkrande grijze behuizing. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en het garandeert betrouwbare prestaties met een isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm. Geschikt voor omgevingstemperaturen tussen -25 °C en +90 °C en heeft een beschermingsgraad van IP65 en IP67, waardoor het ideaal is voor ruwe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933442306 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and Anti Rotation |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 400 RD/12 V Au |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and anti rotation, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, grey body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut933442306 |