M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 2,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSELP 5
Fabrikantnummer:
71089
EAN:
04020841587276
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
300
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een betrouwbare mannelijke connector met een robuuste M12 koppeling en print contactverbindingen. Deze 5-pins, A-gecodeerde verbindingselement is ontworpen met een anti-rotatie ontwerp voor een stevige pasvorm in verschillende toepassingen. Gemaakt met een zwarte PA behuizing en Cu/Au-geplateerde contacten, ondersteunt het 50 V AC / 60 V DC bij 4A. De O-ring en onbeschermde constructie bieden duurzaamheid, terwijl de IP65 en IP67 classificaties zorgen voor geschiktheid in veeleisende omgevingen. Ideaal voor sensor en actuator verbindingen, werkt het binnen een temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut71089 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 71089 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and Anti Rotation |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSELP 5 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and anti rotation, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |