M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 2,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSELP 4
Fabrikantnummer:
934636458
EAN:
04001088011861
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een veelzijdige en hoogwaardige mannelijke connector met een O-ring en anti-rotatie ontwerp voor verbeterde betrouwbaarheid. Geoptimaliseerd voor sensor- en actuator toepassingen, heeft hij een M12 koppeling aan de verbindingszijde met printcontacten. Deze 4-pins, A-gecodeerde, ongeëkrande connector is verpakt in een zwarte behuizing en ondersteunt spanningen tot 50 V AC / 60 V DC, met een stroomsterkte van 4A. De connector is gebouwd om verschillende omgevingsomstandigheden te weerstaan, met een bedrijfs temperatuurbereik van -25°C tot +85°C en een IP65/IP67 bescherming volgens IEC 61076-2-101. Ideaal voor PCB integratie, zorgt deze connector voor robuuste prestaties in veeleisende industriële omgevingen. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor contactbases en Cu/Au plating, biedt dit component uitstekende isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en een maximale contactweerstand van 10 mOhm, wat minimale vermogensverlies en hoge betrouwbaarheid gedurende maximaal 100 koppelcycli garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934636458 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934636458 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and Anti Rotation |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSELP 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and anti rotation, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |