M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSEL 4
Fabrikantnummer:
30548
EAN:
04020841399374
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor robuuste en betrouwbare verbindingen in industriële toepassingen. Deze mannelijke connector beschikt over O-ring en anti-rotatie functies, wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. De connector heeft een M12 zijkant en PCB printcontacten en is voorzien van vier pinnen met A-codering. Geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en kan stromen tot 4 A verwerken, deze ongeaarde connector heeft een zwarte behuizing. Het voldoet aan hoge normen met een IP65/IP67 beschermingsgraad en voldoet aan IEC 61076-2-101 normen, wat het geschikt maakt voor ruwe omgevingen. De M12 Insert is ontworpen voor langdurige prestaties met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een nominale impulsspanning van 1,5 kV. Het maakt gebruik van CuZn-contactbasismateriaal bedekt met Cu/Au en zwart PA-contactdrager materiaal dat voldoet aan de UL 94 V-0 brandbaarheid klasse.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut30548 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 30548 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and Anti Rotation |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSEL 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and anti rotation, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |