M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSE 4
Fabrikantnummer:
11609
EAN:
04020841004476
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen met een mannelijke insert en een O-ring voor veilige verbindingen. Het beschikt over een M12 aansluitzijde en soldeercontacten aan de verbindende zijde, wat een veelgebruikte opstelling is voor sensor- en actuator toepassingen. Deze connector is 4-polig, A-gecodeerd en onbeschermd, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in diverse industriële omgevingen. Met een spanning van 150 V AC/DC en 4 A biedt het robuuste elektrische prestaties. De contactmaterialen omvatten CuZn met Cu/Au-plating, en de contacthouder is gemaakt van PA, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert. Het zwarte ontwerp past naadloos in industriële omgevingen. De connector voldoet aan IP65 en IP67 beschermingsclassificaties bij juiste montage, waardoor uitstekende bescherming tegen stof en water wordt geboden. Deze receptacle connector is geschikt voor gebruik in IP67-producten en moet correct worden geïnstalleerd om de beschermingsklasse volgens IEC 61076-2-101 normen te behouden.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11609 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11609 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | AWG 22&24: 4 A; AWG 26: 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| Nominale spanning (UL): | AWG 22&24: 300 V AC/DC; AWG 26: 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSE 4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, black body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |