M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSE 3
Fabrikantnummer:
14509
EAN:
04020841004421
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare en veilige verbindingen in industriële omgevingen. Deze mannelijke connectorinzet met O-ring zorgt voor een strakke afdichting en beschikt over een M12 koppelingszijde met solderingen aan de aansluitzijde. Het is een 3-pins, A-gecodeerde connector met een zwarte behuizing, geschikt voor maximaal 150 V AC/DC en 4 A stroom. Ongeafschermd voor veelzijdige toepassingen, is het gebouwd om bestand te zijn tegen bedrijfsomstandigheden met een omgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C. Met een beschermingsgraad van IP65 en IP67 garandeert het een hoge weerstand tegen stof en water bij correct monteren en vergrendelen. Dit maakt het ideaal voor gebruik in ruwe industriële omgevingen. De connector is gemaakt van robuuste materialen zoals CuZn en PA, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut14509 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 14509 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | AWG 22&24: 4 A; AWG 26: 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| Nominale spanning (UL): | AWG 22&24: 300 V AC/DC; AWG 26: 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSE 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, black body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |