M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 Sn grau
Fabrikantnummer:
931902206
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor robuuste en betrouwbare verbindingen in industriële omgevingen. Deze mannelijke connector heeft een koppelzijde met een M12-interface, aangevuld met een O-ring en externe schroefdraad voor een veilige bevestiging. De verbindingszijde maakt gebruik van soldeercontacten en is geschikt voor massieve draden van 0,22 mm² tot 0,5 mm² en geslagen draden van 0,22 mm² tot 0,38 mm². Met een grijze behuizing, 4-polige configuratie en A-codering ondersteunt deze connector onbeschermde toepassingen. Het is geschikt voor 230 V AC/DC met een stroomcapaciteit tot 4A. Met een IP-classificatie van 65, 67, 68 biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water. Ideaal voor industriële, automatiserings- en besturingssystemen, zorgt deze connector voor duurzame en efficiënte stroomvoorziening.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut931902206 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931902206 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring and External Threads |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 Sn grau |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring and external threads, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, grey body, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |