M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 4,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 LED YE Sn
Fabrikantnummer:
933363212
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een robuust en betrouwbaar onderdeel dat is ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Met een mannelijke inzetstuk en een gele LED-indicator, bevat deze connector een O-ring en externe schroefdraad, wat zorgt voor een veilige en stevige assemblage. De connector is aan de koppelzijde M12 met soldeercontacten aan de verbindingszijde, wat hem veelzijdig maakt voor verschillende bedradingconfiguraties. Het doorzichtige lichaam zorgt voor een duidelijke zichtbaarheid van de interne componenten, en hij ondersteunt een werkspanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomsterkte van 4 A. Het 4-pins, A-gecodeerde ontwerp is ongeschermd maar biedt veilige en efficiënte verbindingen voor uw sensor- en actuatorbehoeften.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is zijn duurzaamheid en betrouwbare prestaties in ruwe omgevingen. Het doorzichtige lichaam met een LED-indicator vereenvoudigt het oplossen van problemen en statusverificatie. De toevoeging van een O-ring en een veilige schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor hoge niveaus van afdichting en bescherming tegen omgevingsfactoren, geclassificeerd onder IP65, IP67 en IP68-classificaties.
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en elektrische installaties. Het biedt een stabiele en veilige verbinding voor sensoren en actoren, waardoor de prestaties en veiligheid van uw industriële installaties worden verbeterd.
Het belangrijkste voordeel van deze connector is zijn duurzaamheid en betrouwbare prestaties in ruwe omgevingen. Het doorzichtige lichaam met een LED-indicator vereenvoudigt het oplossen van problemen en statusverificatie. De toevoeging van een O-ring en een veilige schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor hoge niveaus van afdichting en bescherming tegen omgevingsfactoren, geclassificeerd onder IP65, IP67 en IP68-classificaties.
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen, waaronder automatiseringssystemen, machines en elektrische installaties. Het biedt een stabiele en veilige verbinding voor sensoren en actoren, waardoor de prestaties en veiligheid van uw industriële installaties worden verbeterd.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933363212 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933363212 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 50 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with LED, O-ring and External Threads |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 LED YE Sn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with LED, O-ring and external threads, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, yellow LED, 4-pin, A-coded, unshielded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Functie-indicator: | Yellow LED |