M12 Insert Sensor- / Actuator Receptacle Connector
€ 4,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 LED YE Au
Fabrikantnummer:
933363112
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een zeer betrouwbaar onderdeel ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Dit model heeft een mannelijke insert met LED, een O-ring voor een veilige afdichting, en externe schroefdraad. De M12-matingszijde zorgt voor een stevige verbinding met externe apparaten, terwijl de soldeercontacten aan de aansluitzijde voor stabiele en duurzame verbindingen zorgen. Deze connector bevat een zichtbare gele LED voor functieweergave en is A-gecodeerd, niet afgeschermd, en heeft een transparante behuizing. Hij werkt in een spanningsgebied van 10-30 V DC en kan stromen tot 4A aan. Ideaal voor gebruik in omgevingen met temperaturen variërend van -25°C tot +90°C en is geclassificeerd volgens IP65, IP67 en IP68 normen voor stof- en waterbestendigheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933363112 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933363112 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 50 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with LED, O-ring and External Threads |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 LED YE Au |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with LED, O-ring and external threads, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, yellow LED, 4-pin, A-coded, unshielded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Functie-indicator: | Yellow LED |