M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 4,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 LED Sn
Fabrikantnummer:
932256212
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is ontworpen voor naadloze integratie in sensor- en actuatorsystemen. Deze mannelijke connector heeft een LED-indicator, O-ring en buitenschroefdraad voor een stevige bevestiging. Met een transparante behuizing biedt het een eenvoudige visualisatie van interne componenten en maakt gebruik van soldeercontacten voor verbindingen. Uitgerust met een rode LED en een 4-pins, A-gecodeerde indeling, werkt deze connector op 10-30 V DC en ondersteunt hij tot 4 A stroomsterkte, waardoor hij ideaal is voor robuuste industriële toepassingen. Dankzij de IP65-, IP67- en IP68-classificaties presteert hij goed, zelfs in veeleisende omgevingen. Het transparante ontwerp en de nauwkeurige constructie voldoen aan de IEC 61076-2-101-normen, wat zorgt voor langdurige betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut932256212 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932256212 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 50 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with LED, O-ring and External Threads |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 LED Sn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with LED, O-ring and external threads, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, red LED, 4-pin, A-coded, unshielded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Functie-indicator: | Red LED |