M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 4,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 412 LED Au
Fabrikantnummer:
932256112
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een veelzijdig en essentieel onderdeel voor verschillende industriële toepassingen. Deze mannelijke connectorinsert heeft een LED-indicator voor duidelijke statusweergave en een O-ring voor verbeterde afdichting. Het bevat externe schroefdraad aan de M12-zijde, wat zorgt voor een gemakkelijke en veilige bevestiging. De aansluitkant heeft soldeercontacten, wat zorgt voor een betrouwbare en stabiele verbinding. Deze unit heeft een rode LED, is 4-pins en A-gecodeerd, en komt in een ongeaarde, transparante behuizing. Het werkt binnen een spanningsbereik van 10-30 V DC en een stroomsterkte van 4 A.
Voordelen van deze connector zijn onder meer het robuuste en duurzame ontwerp, compatibiliteit met verschillende draden en hoge isolatieweerstand, wat zorgt voor een veilige en continue werking. De transparante behuizing zorgt voor gemakkelijke inspectie en het ergonomische ontwerp zorgt voor snelle installatie.
Ideale toepassingen zijn onder meer gebruik in sensor- en aandrijvingsinterfaces in automatiseringssystemen, die betrouwbare connectiviteit en monitoring bieden. De robuuste constructie en naleving van IP65, IP67 en IP68-normen maken het geschikt voor veeleisende omgevingen.
Voordelen van deze connector zijn onder meer het robuuste en duurzame ontwerp, compatibiliteit met verschillende draden en hoge isolatieweerstand, wat zorgt voor een veilige en continue werking. De transparante behuizing zorgt voor gemakkelijke inspectie en het ergonomische ontwerp zorgt voor snelle installatie.
Ideale toepassingen zijn onder meer gebruik in sensor- en aandrijvingsinterfaces in automatiseringssystemen, die betrouwbare connectiviteit en monitoring bieden. De robuuste constructie en naleving van IP65, IP67 en IP68-normen maken het geschikt voor veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut932256112 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932256112 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 50 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with LED, O-ring and External Threads |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Transparent |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | PA |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 412 LED Au |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with LED, O-ring and external threads, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, red LED, 4-pin, A-coded, unshielded, transparent body, 10-30 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Functie-indicator: | Red LED |