M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 2,07
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ELST 400L/12 093 Sn
Fabrikantnummer:
932416206
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een mannelijke connector ontworpen voor betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen. Deze 4-polige, A-gecodeerde connector heeft een robuuste grijze behuizing en een inzetontwerp met ribben en een ventilatieopening, wat zorgt voor verbeterde prestaties. Het functioneert efficiënt bij een nominale spanning van 150 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A, wat het geschikt maakt voor verschillende industriële toepassingen waar veilige en stabiele verbindingen cruciaal zijn. Het ongeëerde ontwerp en de soldeeraansluitingen aan de verbindingszijde dragen bij aan zijn aanpassingsvermogen.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn duurzaamheid en veerkracht, dankzij de IP65- en IP67-classificaties bij correcte installatie. Het biedt lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand, essentieel voor het behouden van integriteit in signaal- en stroomoverdracht. Dit maakt het ideaal voor gebruik in automatisering, besturingssystemen en machines waar nauwkeurige en betrouwbare verbindingen van groot belang zijn.
Toepassingen van de M12 Insert Connector bestrijken talrijke gebieden, waaronder industriële automatisering en sensor-actuatorverbindingen. Met naleving van de IEC 61076-2-101-standaarden is de connector veelzijdig genoeg om een breed scala aan uitdagingen aan te pakken in zware bedrijfsomstandigheden, met consistente prestaties en betrouwbaarheid.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn duurzaamheid en veerkracht, dankzij de IP65- en IP67-classificaties bij correcte installatie. Het biedt lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand, essentieel voor het behouden van integriteit in signaal- en stroomoverdracht. Dit maakt het ideaal voor gebruik in automatisering, besturingssystemen en machines waar nauwkeurige en betrouwbare verbindingen van groot belang zijn.
Toepassingen van de M12 Insert Connector bestrijken talrijke gebieden, waaronder industriële automatisering en sensor-actuatorverbindingen. Met naleving van de IEC 61076-2-101-standaarden is de connector veelzijdig genoeg om een breed scala aan uitdagingen aan te pakken in zware bedrijfsomstandigheden, met consistente prestaties en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut932416206 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932416206 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with Ribs and ventilation hole |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ELST 400L/12 093 Sn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with ribs and ventilation hole, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, grey body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 20 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |