M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector
€ 1,82
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ECM 400 RD/12
Fabrikantnummer:
934163106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector is een compact, betrouwbaar connector systeem ontworpen voor sensor/actuator interfaces. Deze mannelijke connector inzet wordt geleverd met een O-ring voor een veilige aansluiting en is ongeëerd voor algemene toepassingen. Het beschikt over een M12 aansluitzijde en soldeercontacten aan de verbindingszijde, wat het eenvoudig maakt om te assembleren. Met een 4-pins A-gecodeerd ontwerp ondersteunt het tot 150 V AC/DC en kan het tot 4 A stroom aan. De duurzame grijze behuizing zorgt voor een lange levensduur en hoge prestaties, in overeenstemming met industriestandaarden zoals IEC 61076-2-101. Met een IP65/IP67 classificatie biedt het uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. Typische toepassingen zijn industriële automatisering, robotica en machinebouw, waar betrouwbare sensor- en actuatoraansluitingen van cruciaal belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934163106 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.38 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | ECM 400 RD/12 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, insert with O-ring, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, grey body, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934163106 |