M12 Insert Data Receptacle Connector
€ 3,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSE 4B
Fabrikantnummer:
14202
EAN:
04020841004490
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Insert Data Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare datatransmissie in diverse toepassingen. Deze mannelijke connector heeft een M12-insert met een O-ring, wat zorgt voor een veilige en afdichte aansluiting. De connector is uitgerust met soldeercontacten aan de aansluitzijde en ondersteunt 4-polige B-gecodeerde configuraties. Hij is ongeaard en heeft een zwarte behuizing die kan werken bij spanningen van 50 V AC en 60 V DC met een stroomsterkte tot 4 A. Gemaakt van duurzame materialen, garandeert de connector een lange levensduur en uitstekende prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen met een bedrijfs temperatuur bereik van -25°C tot +85°C en beschermingsniveau IP65 en IP67. Hij is geschikt voor gebruik in industriële automatiseringssystemen, machines en andere data-intensieve toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut14202 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 14202 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Insert |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | AWG 22&24: 4 A; AWG 26: 2 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | AWG 22&24: 300 V AC/DC; AWG 26: 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | B |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Insert with O-ring |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSE 4B |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Insert Data Receptacle Connector: Male, insert with O-ring, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 4-pin, B-coded, unshielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |