M12 Field Attachable Connector
€ 34,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSCWI 4A
Fabrikantnummer:
935070201
EAN:
04001088178861
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Field Attachable Connector is ontworpen voor gedecentraliseerde veldmontage met behulp van een isolatieverdringingscontact (IDC) terminatie methode. Deze connector is hoekig, mannelijk, met een 4-polige A-gecodeerde constructie, wat compatibiliteit met diverse industriële toepassingen garandeert. De slanke zink gietmetalen behuizing biedt robuuste bescherming in zware omgevingen en een IP65/IP67 classificatie die weerstand tegen stof- en waterindringing waarborgt. Met een bedrijfsspanning van 32V en een nominale stroom van 4A, biedt deze connector betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden. Geschikt voor draadmaten variërend van 0.14 tot 0.34 mm² (AWG 22 tot AWG 26), beschikt deze connector ook over een afgeschermd, recht ontwerp voor gemakkelijke integratie.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M12 Field Attachable Connector for decentralized field assembly, insulation displacement contact termination method (IDC), angled, male, 4-pole, A-coded, slim design, zinc diecast metal housing for harsh environment, IP65/IP67, unshielded, straight, 0,14… |
|---|---|
| Verpakkingseenheid: | 10 individually packed connectors in a multipack carton |
| Artikelnummer (#1): | 935070201 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Overvoltage Category: | III |
| Bedrijfsspanning: | 32 V AC/DC |
| Maximale draaddoorsnede: | 0,25mm²...0,5 mm² |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. 85 °C |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Type aansluiting: | insulation displacement contact (IDC) |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E95522 |
| Geschikte kabels: | Ø4...Ø5,1 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1,5 kV |
| RoHS-conform: | yes |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Gewicht: | 26,2 g |
| Artikelomschrijving: | RSCWI 4A |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +85°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | AuNi |
| Behuizingskleur: | grey metallic |
| Behuizingsmateriaal: | zinc diecast |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | 50-60 Ncm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | 935070201 |