M12 Field Attachable Connector
€ 20,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSCI 4A
Fabrikantnummer:
935070101
EAN:
04001088178823
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Field Attachable Connector is een ideale oplossing voor decentrale veldassemblagetoepassingen. Met gebruik van een isolatieverplaatsingscontact (IDC) terminatiemethode is deze connector recht, mannelijk, 4-polig en A-gecodeerd, waardoor een betrouwbare verbinding wordt gegarandeerd. De slanke zinkgegoten metalen behuizing biedt robuustheid voor gebruik in zware omgevingen. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het uitstekende bescherming tegen stof en waterinsijpeling. De connector is geschikt voor draadmaten variërend van 0,14 tot 0,34 mm² (AWG 22 tot AWG 26) en ondersteunt een nominale spanning van 32V en een nominale stroom van 4A. Het ongeëkrande ontwerp en de compatibiliteit met verschillende kabels (Ø2,9 tot Ø5,1 mm) vergroten de veelzijdigheid verder.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M12 Field Attachable Connector for decentralized field assembly, insulation displacement contact termination method (IDC), straight, male, 4-pole, A-coded, slim design, zinc diecast metal housing for harsh environment, IP65/IP67, unshielded, 0,14…0,34mm², |
|---|---|
| Verpakkingseenheid: | 10 individually packed connectors in a multipack carton |
| Artikelnummer (#1): | 935070101 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Overvoltage Category: | III |
| Bedrijfsspanning: | 32 V AC/DC |
| Maximale draaddoorsnede: | 0,14mm²...0,34 mm² |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. 85 °C |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Type aansluiting: | insulation displacement contact (IDC) |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E95522 |
| Geschikte kabels: | Ø2,9...Ø5,1 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1,5 kV |
| RoHS-conform: | yes |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Gewicht: | 14,4 g |
| Artikelomschrijving: | RSCI 4A |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +85°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | AuNi |
| Behuizingskleur: | grey metallic |
| Behuizingsmateriaal: | zinc diecast |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | 50-60 Ncm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | 935070101 |