M12 Field Attachable Connector
€ 51,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKCI 5A
Fabrikantnummer:
935070153
EAN:
04001088178908
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Field Attachable Connector is ontworpen voor gedecentraliseerde veldmontage met behulp van een isolatieverplaatsingscontact (IDC) terminatiemethode. Deze vrouwelijke connector heeft een 5-polig ontwerp en is A-gecodeerd, wat betrouwbare verbindingen in zware omgevingen met een IP65/IP67-classificatie biedt. Met een zinken spuitgietbehuizing en een polyamide component zorgt het voor duurzaamheid en robuustheid. Het rechte, ongeëerde ontwerp ondersteunt draadkalibers van 0,34 tot 0,5 mm², in overeenstemming met AWG 20 tot AWG 22 normen, met een nominale spanning van 50V en een stroomsterkte van 4A.
Deze connector biedt gemakkelijke en veilige installatie, wat zorgt voor betrouwbare elektrische contact en uitstekende prestaties, zelfs onder veeleisende omstandigheden. De robuuste constructie en hoge IP-classificatie maken het ideaal voor industriële omgevingen waar de connector kan worden blootgesteld aan stof, trillingen en vocht.
Geschikt voor uiteenlopende toepassingen, waaronder sensor- en actuatorverbindingen, automatiseringssystemen en industriële machines, biedt de M12 Field Attachable Connector een betrouwbare, hoogwaardige verbindingsoplossing. In overeenstemming met de IEC 61076-2-101 ontwerpstandaard voldoet het ook aan tal van veiligheids- en milieustandaarden, waaronder RoHS.
Deze connector biedt gemakkelijke en veilige installatie, wat zorgt voor betrouwbare elektrische contact en uitstekende prestaties, zelfs onder veeleisende omstandigheden. De robuuste constructie en hoge IP-classificatie maken het ideaal voor industriële omgevingen waar de connector kan worden blootgesteld aan stof, trillingen en vocht.
Geschikt voor uiteenlopende toepassingen, waaronder sensor- en actuatorverbindingen, automatiseringssystemen en industriële machines, biedt de M12 Field Attachable Connector een betrouwbare, hoogwaardige verbindingsoplossing. In overeenstemming met de IEC 61076-2-101 ontwerpstandaard voldoet het ook aan tal van veiligheids- en milieustandaarden, waaronder RoHS.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M12 Field Attachable Connector for decentralized field assembly, insulation displacement contact termination method (IDC), female, 5-pole, A-coded, zinc diecast metal housing with polyamid compoinent, for harsh environment, IP65/IP67, unshielded, straight |
|---|---|
| Verpakkingseenheid: | 10 individually packed connectors in a multipack carton |
| Artikelnummer (#1): | 935070153 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Overvoltage Category: | III |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Maximale draaddoorsnede: | 0,25mm²...0,5 mm² |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. 85 °C |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Type aansluiting: | insulation displacement contact (IDC) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E95522 |
| Geschikte kabels: | Ø6...Ø8 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1,5 kV |
| RoHS-conform: | yes, compliant with exception. 6c.:Copper alloy with a mass fraction of up to 4% lead |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Gewicht: | 39,8 g |
| Artikelomschrijving: | RKCI 5A |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +85°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | AuNi |
| Behuizingskleur: | grey metallic |
| Behuizingsmateriaal: | zinc diecast with polyamid component |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | 50-60 Ncm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | 935070153 |